• koszt

  Dodam jeszcze tylko to, że wysokie płace oznaczają w kapitalizmie rynkowym wysokie koszta pracy, a więc powodują one wzrost bezrobocia, jako że kapitalistom opłaca się wtedy jeszcze bardziej zastępowanie pracy ludzi – pracą maszyn. Nie o to chyba Redaktorowi Wosiowi chodziło, a więc niech on wreszcie zrozumie, że nie da się w kapitalizmie rynkowym pogodzić sprzecznych ze sobą, i to fundamentalnie, interesów pasożytniczej garstki kapitalistów z interesami mas ludzi pracy. Zrozum durniu, że w adresie e-mail mogę pod dowolny ciąg znaków dozwolony w takim adresie i że czasem może on przypominać imię i nazwisko, ale to nie znaczy, że to jest imię i nazwisko posiadacza tego adresu.

  I przestań zaśmiecać kolejny blog swoimi atakami ad personam na mą skromną osobę. Martw się lepiej o to, ze twój szef, czyli Tusk wyleci wkrótce ze swej doskonale płatnej synekurki w Brukseli, a więc obejmie posadę w PO, co oznacza, że ty możesz wkrótce stracić swoją posadę, jako że ktoś w Polsce będzie musiał mu oddać swój stołek,a więc nadchodzi w PO fala degradacji i usuwania z posad, podczas której ty możesz stracić swój stołek. stawiasz jakieś horoskopy, czy inne wrożby o tym co mogłoby sie zdarzyc gdyby Ukraińcy, Łemkowie zostali w swoich rodzinnych stronach.

  Ale masz przecież w pamięci prognozy Karola Marksa dotyczące formacji gospodarczych i  perspektyw jakie rysują się przed kapitalizmem i jego pogromca komunizmem i wiesz co ostatecznie z tych czarnych scenariuszy wynikło. A miały być takie wiarygodne, takie naukowe.

  Nie taki diabeł straszny jak go malują,


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :